Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Antalya °C

ANTALYA ADRASAN’DA KOZMİK- SPIRITUAL FESTİVALİ

ANTALYA ADRASAN’DA KOZMİK- SPIRITUAL FESTİVALİ
REKLAM ALANI

2-5 MAYIS 2022’DE

ANTALYA ADRASAN’DA KOZMİK- SPIRITUAL FESTİVALİ

Kozmik – Spritüal Festival bir yanında Toroslar, diğer yanında ise masmavi Akdeniz manzarasıyla misafirlerini kucaklıyor….

Hem iç hem dış dünyana yapacağın bir yolculuk, varolan gücünü açığa çıkarmak, sahip olduğun bilginin ışığında yenilenmek, kim olduğumuzu yeniden hatırlamak için benzersiz bir fırsat…

Bireylerin bilincinin yükselmesine katkı sağlamak, aynı bilinçteki kişileri bir araya getirerek maneviyatı güçlendirmek, kendimiz ve ilahi olanla evren arasında bağımızı derinleştirmek, bütüncül bir inziva deneyimi ile önce özün sonra doğa ve evreni paylaştığın diğer canlılarla bağ kurmak için düzenlenen Kozmik- Spiritual Festival, konuklarını davet ediyor. Bu sene ilk kez yapılacak olan Festival 2-5 Mayıs tarihleri arasında Antik Likya’nın 23 şehrinden biri olan Adrasan’da Jungle kamping alanında gerçekleşecek.

DOLU DOLU BİR PROGRAMLA ÖZ’E YOLCULUK

“Nefes” “Yoga” “Sesle Şifa” ve “Sufizm, Şamanizm atölye çalışmaları” ve “Evrensel Barış Dansları” yer alacak..

Nurcan Ilgın ve Noha Nasser 10 yıl önce Londra’da tanıştılar. Bu iki değerli kadın yaşam yolculuklarını, maneviyata bağlı derin bir tutku ile kurdukları “life in a travel bag” şirketi ile İspanya, Portekiz, Türkiye, İzlanda, Mısır ve Bali’deki kadim enerjili alanlara manevi yolculuklar planlamaya başladılar. Ve bu yılda Türkiye’de enerji alanının yüksek olduğu Antalya – Adrasan da Kozmik Spiritual Festivali gerçekleştirmek istediler. Festivaller; müzik, kültür, yemek ve yoldaşlığı paylaşmak için kıymetli enerjili insanlarla bir araya gelmenin harika bir yoludur diyerek, Kozmik Spiritual Festivali’n içsel büyüme, huzur ve rahatlama arzusunu yerine getireceğine inanıyor.

Birlikte dünyanın dört bir yanında katıldıkları “şifa festivalleri”nden birini de Türkiye’de gerçekleştirmek için yola çıkan, iki arkadaş Nurcan ve Noha’nın düzenledikleri Kozmik Festival, hakkındaki düşüncelerini şöyle paylaşıyorlar. “İçimizdeki koşulsuz, sınırsız aşk ve açık farkındalığı iliklerimize kadar hissedip, paylaşacağımız bu alana seni davet ediyoruz. Yaşamın kendisini ve evrendeki insanlık deneyimimizi kutlayacağımız bu 4 yoğun günde acıyı ve tatlıyı bir arada karşılayıp kabul etmeyi niyet ediyoruz. Bu buluşmayı bir festivalden öte güvenli bir buluşma olarak düşünebilirsin. Bunun bilincinde aramıza katılacağını ve bu alanı beraber koruyacağımıza inanıyoruz. Farkındalıkla beslenen ve yeşeren topluluğumuza ruh-beden-zihin boyutlarında dönüşüm çalışmalarıyla katkıda bulunacak. Alanında uzman şifacılar, koçlar ve sanatçılar ile birebir çalışma imkanı da bulabileceksin.”

Festival Türkçe ve İngilizce olarak gerçekleşecek. Yoğun geçecek festival programında; alanında uzman kişilerin çalışmaları yer alacak. Neslihan Ünver ile nefes çalışması, Cenk Güçbilmez ile sesle şifa, Umut Fırat ile samanik yolculuk, Alper Akçay ile Özden Hareket / Meditatif Hareket Atölyesi, Evrensel Barış Dansları olacak. Birçok ülkede gerçekleştirdiği yoga çalışmalarıyla bilinen festivalin kurucusu Nurcan Ilgın, festival boyunca yoga dersleri verecek.

Dört gün sürecek festival, alanında uzman, yerel ve ulusal şifacılarında katılacağı, bir kamp alanında gerçekleşecek, kendiyle içsel bir yolculuğa çıkmak ve yeni ben ile buluşmak isteyenleri ağırlayacak.

Ayrıca kristal, doğal taş, kıyafet ve benzeri satış yapan tezgâhlarında kurulu olacak etkinlik alanında, misafirler kendine yolculuk yapmanın keyfini yaşayacak. Festivalin son gününde ise isteğe bağlı rehberli Likya yürüyüşü, yamaç paraşütü, ATV, tekne gezintisi düzenlenecektir.

Kozmik Spiritual Festival de hepimizin geldiği Öz ile, doğanın kucağında, ilahi Birlikte buluşmak üzere…

Kozmik Festivali için merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları için

www. kozmikfestival.com ziyaret edebilirsiniz.

FOTOĞRAFLARI BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

İndirme bağlantısı
https://we.tl/t-3YxhuVmX6Q

VİDEO LİNKİ

İndirme bağlantısı
https://we.tl/t-3koQZUpIGS

REKLAM ALANI
Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish